Słów kilka o Deutsche Banku.

Deutsche Bank to bank międzynarodowy, który ma swoje placówki na całym świecie. Zatrudnia on ponad sto tysięcy pracowników. Główna siedziba banku znajduje się we Frankfurcie nad Menem. Dyrektorem generalnym Deutsche Banku jest John Cryan zaś funkcje szefa rady nadzorczej sprawuje Paul Achleitner. W ofercie banku możemy znaleźć między innymi db kredyt gotówkowy. Jest to oferta jaka cieczy się sporą popularnością wśród kredytobiorców. Sprawdźmy dlaczego.

Kredyt gotówkowy dla nowych klientów Deutsche Banku.

Z oferty tego kredytu gotówkowego mogą skorzystać nowi klienci banku. Nie ma konieczności wykupowania ubezpieczenia dla zobowiązania. Bank tego nie wymaga od swoich klientów. Dużą zaletą kredytowania jest możliwość złożenia wniosku o kredyt nie tylko w oddziale banku, ale również telefonicznie i online. Zakres kwot jakie pożycza bank to kwota od 2 tysięcy złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Należy wiedzieć, że wysokość kredytu uzależniona jest od tego jaka będzie indywidualna ocena zdolności kredytowej konkretnego klienta. Ograniczenia wiekowe jakie stawia bank swoim klientom to wiek od osiemnastu lat do siedemdziesięciu lat. Osoby po siedemdziesiątce nie otrzymają kredytu w tym banku. Wadą tego kredytu gotówkowego jest przede wszystkim dodatkowy koszt w postaci opłaty przygotowawczej w wysokości 1400 złotych. Za udzielenie kredytu bank pobiera prowizję w wysokości do 10% w skali roku. Każdy kto chce, aby wypłacono mu opinię o kredycie będzie musiał zapłacić 20 złotych. Czas oczekiwania na decyzję kredytową jest ograniczony do minimum. Nawet w przeciągu dziesięciu minut można otrzymać decyzję kredytową, a pieniądze w ciągu jednego dnia trafią na nasze konto bankowe.

Decydując się w ramach db kredytu gotówkowego na zobowiązanie wysokości 10 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy, bank proponuje kredytobiorcom RRSO w wysokości 16,06% w skali roku. Taki kredyt będzie kosztował kredytobiorcę 3356 złotych, a każda z rat jakie będzie co miesiąc spłacał będą po 279 złotych. Dla maksymalnej kwoty kredytu wynoszącej 200 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 120 miesięcy, RRSO będzie miało wartość dosyć niską wynoszącą jedynie 8,46% w skali roku. Każda z rat będzie po 2443 złote, a kredyt będzie nas kosztował ponad 93 tysiące złotych. Oferta db kredytu gotówkowego jak da się zauważyć po niskiej RRSO jest bardzo korzystna. Kredyt generuje naprawdę niskie koszta i właśnie dlatego jest to obecnie jedna z lepszych ofert na rynku. Zobacz także dobre lokaty na alelokaty.pl.